Autovärvide müüja-konsultant VIP9

DEVORI KAUBANDUSE AS

Tööpakkumise number

605409

Devori Kaubanduse AS Autovärvide müüja-konsultant

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:

  • autovärvide ja muude toodete müük kaupluses
  • klientide asjatundlik nõustamine, sobivate lahenduste väljapakkumine
  • vastavalt värvikoodidele/ -toonidele värvide segamine
  • e-poe tellimuste komplekteerimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult väga head eesti, suhtlustasandil vene keele valdamist, varasemat müügitöö või autovärvidega töötamise kogemust (soovituslik), suurepärast suhtlemisoskust, tehnilist taiplikkust (tutvu meie pakutavaga: www.autovärvid.ee), soovi töötada ühtse meeskonnana ja olla alati lahendustele orienteeritud.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tehnilise iseloomuga müügitööd
  • töökohta Tallinnas, Mustamäel või Lasnamäel
  • tööd 40 tundi nädalas graafiku alusel: E – R 09:00 – 18:00, L 10:00 – 15:00
  • töötasu pärast katseaega 1500 EUR/ bruto
  • sporditoetust 400 EUR/ aastas palgale lisaks
  • talvel tasustatud 5-päevast lisapuhkust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2019
Soovin kandideerida

Autovärvide müüja-konsultant

Avan ettevõtte profiili