Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148388

Autovärvide ja seadmete

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hinnapakkumiste tegemine
kampaaniate korraldamine
müügiläbirääkimiste pidamine
müügivõrgu arendamine
tootetutvustuste ja pakkumiste ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
varasem kokkupuude autode kereremondi või värvimisega
eesti ja inglise keele valdamine
võime meeskonnatööks
võime püstitada eesmärke ja neid täita

Ettevõte pakub

ametiautot
huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
võimalust tegeleda tuntud kvaliteettoodetega
kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
motiveerivat, tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#148388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2008
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2008

Pintaväri Eesti OÜ on Spies Hecker kaubamärgi ametlik esindaja Eesti. Oleme tegutsenud Eesti turul alates 1993 aastast. Põhitegevuseks on autovärvide ja viimistlusmaterjalide hulgi- ja jaemüük.
Tuntumad kaubamärgid mida esindame: Spies Hecker, Termomeccanica, Sata, 3M - autotooted, Teroson, IRT, Drester, Herkules. Meie peamisteks klientideks on era-ja autofirmade kereremonditöökojad.

Vaata rohkem