Värsked tööpakkumised

Autovaruosade müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181406

Tööpakkumise number

181406

Töö kirjeldus

autovaruosade ja lisavarustuse jaemüük ning klienditeenindus Viljandi Autoeksperdi kaupluses

Nõudmised kandidaadile

sobiv kandidaat huvitub tehnikast, on kliendisõbralik ja teenindusvalmis, oskab kasutada arvutit lõppkasutaja tasemel, on korrektne materiaalsete väärtustega ümberkäimisel, valdab nii eesti kui vene keelt. Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnases valdkonnas ning autovaruosade tundmine.

Firma pakub palka vastavalt töö tulemustele, toetavat meeskonda, ettevõtte töötajate soodustustepaketti ning koolitusvõimalusi.

Lisainfo

NB! Töökoht asub Viljandis.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. august 2009
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2009

Autode lisavarustuse ja varuosade müügikett Autoekspert ootab sind oma meeskonda! Autoeksperdi kauplused ja töökojad on esindatud üle Eesti. Pakume oma laia valikut lisavarustust, kvaliteetseid varuosi ja tööriistu maailmas tuntud tootjatelt. Nelja kaupluse juures asuvas töökojas teeme sõiduautode remonditöid ja lisavarustuse paigaldust.