Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214678

Autovaruosade müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- sõiduautode ja kaubikute varuosade müük
-asukoht Tallinn
Peamisteks tööülesanneteks on sõidukite varuosade ja tarvikute tellimine, ladustamine ja müük.
Ametikoha eemärgiks on tulemusliku töö kaudu kvaliteetse klienditeeninduse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb autoremondialane kutse- või eriharidus
  • eelnev varuosamüüja töökogemus vähemalt 1 aastat
  • suutlikkus end vene keeles ladusalt väljendada
  • täpsus, kohusetunne ja lojaalsus
- tehniline taip
- iseseisvus ja korrektsus
- huvi tööalase arengu vastu

Ettevõte pakub

- ametialast täiendkoolitust
- energilist ja sõbralikku meeskonda
- eneseteostamise võimalust
- huvitavat ja kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerimine ainult läbi CV Keskus tööportaali.

Tööpakkumise number
#214678

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem