Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327417

Autovaruosade müüja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autovaruosade jae ja hulgimüük.
Klientide nõustamine ja teenindamine.

Ootused kandidaadile

Kui Sul on tehnilist huvi, tunned autovaruosi, oled korrektne ja usaldusväärne, positiivse ellusuhtumisega, valdad nii eesti kui ka vene keelt. Sul on soov end professionaalselt edasi arendada, oled just õige inimene kandideerima.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd, palju uusi erialaseid teadmisi. Täienduskoolitusi ja kaasaegseid töövahendeid ning vastavalt tulemustele motiveerivat töötasu.

Lisainfo

MÜÜJA PÄRNU KAUPLUSESSE

Tööpakkumise number
#327417

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2013

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927.
Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.

Vaata rohkem