Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197914

Autovaruosade müüja, klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Autovaruosade jae- ja hulgimüügi organiseerimine
- Töökoja meistri abistamine ja varuosade organiseerimine
- Mazda hoolduse- ja garantiiremondi meister

Ootused kandidaadile

- Klientidega väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
- Töökogemust autovaruosade müüjana
- Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
- Eesti keele ladus valdamine ja inglise ning vene keele oskus suhtlustasandil
- Arvuti kasutamise oskus
- Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- Organiseerimisvõimet ja iseseisvust.
- Meeskonnatööle orienteeritus
- B-kat. juhiload

Ettevõte pakub

- Meeldivat töökeskkonda
- Uusi väljakutseid
- Täiendkoolituse võimalusi
- Head, töötulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#197914