Värsked tööpakkumised

Autovaruosade müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148058

Tööpakkumise number

148058

Töö kirjeldus

autovaruosade ja lisavarustuse jaemüük ning klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

sobiv kandidaat huvitub tehnikas, räägib vene keelt suhtlustasemel, on kliendisõbralik ja teenindusvalmis, oskab kasutada arvutit lõppkasutaja tasemel, on korrektne materiaalsete väärtustega ümberkäimisel, valdab nii eesti kui vene keelt. Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnases valdkonnas ning autovaruosade tundmine.

Firma pakub palka vastavalt töö tulemustele, toetavat ja ühtset meeskonda, ettevõtte töötajate soodustustepaketti ning koolitusvõimalusi.

Lisainfo

NB! Töökoht asub Jõhvis.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2008

Autode lisavarustuse ja varuosade müügikett Autoekspert ootab sind oma meeskonda! Autoeksperdi kauplused on esindatud 8 Eesti linnas - Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Rakveres, Raplas ja Kuressaares. Pakume oma laia valikut lisavarustust, kvaliteetseid varuosi ja tööriistu maailmas tuntud tootjatelt. Nelja kaupluse juures asuvas töökojas teeme sõiduautode remonditöid ja lisavarustuse paigaldust.