Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148058

Autovaruosade müüja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

autovaruosade ja lisavarustuse jaemüük ning klienditeenindus

Ootused kandidaadile

sobiv kandidaat huvitub tehnikas, räägib vene keelt suhtlustasemel, on kliendisõbralik ja teenindusvalmis, oskab kasutada arvutit lõppkasutaja tasemel, on korrektne materiaalsete väärtustega ümberkäimisel, valdab nii eesti kui vene keelt. Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnases valdkonnas ning autovaruosade tundmine.

Firma pakub palka vastavalt töö tulemustele, toetavat ja ühtset meeskonda, ettevõtte töötajate soodustustepaketti ning koolitusvõimalusi.

Lisainfo

NB! Töökoht asub Jõhvis.

Tööpakkumise number
#148058

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2008

Autode lisavarustuse ja varuosade müügikett Autoekspert ootab sind oma meeskonda! Autoeksperdi kauplused on esindatud 8 Eesti linnas - Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Rakveres, Raplas ja Kuressaares. Pakume oma laia valikut lisavarustust, kvaliteetseid varuosi ja tööriistu maailmas tuntud tootjatelt. Nelja kaupluse juures asuvas töökojas teeme sõiduautode remonditöid ja lisavarustuse paigaldust.

Vaata rohkem