Autovaruosade müügispetsialist VIP1

FIXUS MUSTAMÄE OÜ

Tööpakkumise number

604139

Töö kirjeldus

Autovaruosade müük
Klientide nõustamine müügisaalis
Telefonimüük
Täistööaeg vahetustega

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlikkus, ausus
Tehnilised teadmised autonduse valdkonnast

Ettevõte pakub

Motiveerivat tasustamissüsteemi
Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2019
Soovin kandideerida

Autovaruosade müügispetsialist

Fixus Mustamäe OÜ

Fixus Mustamäe OÜ on autovaruosade, tööriistade ning vabaaja- ja spordikaupade müügiga tegelev ettevõte. Fixus Mustamäe kauplused, Tallinnas ja Tartus kuuluvad Fixuse kauplusteketti.
Tootevalik on väga lai, alustades auto korraliseks hoolduseks vajaminevatest filtritest, rihmadest, kuni mootoridetailideni välja. Teile vajaliku varuosa leiavad oma ala parimad spetsialistid. Pakume nii originaalvaruosi, kui ka soodsama hinnaklassi analoogtooteid, mis on välja valitud parimat hinna kvaliteedi suhet silmas pidades.

Fixus Mustamäe Tallinna kauplus alustas oma tegevust 2008. aasta suvel.
Meie Eesmärgiks on pakkuda klientidele sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust ning tootevalikut, mis lähtub kohaliku turu vajadustest.

Avan ettevõtte profiili