Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798278

Autovaldkonna kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • autovaldkonnas erialase teooria- ja praktikaõppe läbiviimine

  • tundide ettevalmistamine

  • õppijate juhendamine ja abistamine

  • õpetamisega kaasneva dokumentatsiooni täitmine

  • õppekava arendustegevustes osalemine

  • töökodades töövahendite korrashoiu tagamine

  • õppematerjalide loomine ja arendus

  • kutseõpetaja tööülesannete täpsem sisu ja maht läbirääkimistel

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrg- või keskeriharidus (Kandideerida võib ka hetkel vastavat erialast haridust omandav inimene);
  • kaasaegse auto (eelkõige sõiduauto) igakülgne tundmine nii teoorias, kui praktikas;
  • valmidus ja motivatsioon edaspidiseks enesetäiendamiseks;
  • tahe ja võime töötada noortega;
  • soov teha pedagoogilist ja meeskonna tööd

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • vajadusel elamispind;
  • stabiilset, pikaajalist töösuhet ja -tasu Eesti Vabariigi ühes suuremas ja kiiresti arenevas riiklikus kutseõppeasutuses.
  • põhipuhkus 56 päeva

Tööle asumise aeg: august 2022

Lisainfo

Ametikoht sobiv ka pikaajalisele praktikule.

Tööpakkumise number
#798278