https://www.cvkeskus.ee/649315

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #649315

Autotehnika kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutseõpetaja  valmistab õppijaid kutsealaseks tööks ette. Ta loob õppimiseks vajalikud tingimused, juhib õppeprotsessi nii, et õppija omandaks tööks vajalikud teadmised ja oskused praktikumides ja teooriatundides. Kutseõpetaja valmistab tunnid ette: koostab õppekava alusel töökava ja valib sobivad õppemeetodid, lähtudes õppijate tasemest ja individuaalsest eripärast. Kutseõpetaja ülesanne on kavandada õpi- ja töökeskkonda, planeerida õppetööks vajalikud vahendid. 

Tundide ajal tagab kutseõpetaja korra, vajaduse korral lahendab probleeme ning eelkõige julgustab ja juhendab õppijaid tulemusi saavutama. Tema töö on selgitada aine seost tervikuga. Kutseõpetaja pädevuses on abistada õppijat õpieesmärkide püstitamisel ja suunata teda ennastjuhtivaks õppijaks.

Kutseõpetaja analüüsib õppetöö tulemusi, annab õppijale tagasisidet ja hindab töö tulemusi. Ta teavitab õppijat nii edusammudest kui ka vajakajäämistest. Hindamise tulemusi kasutab ta tulevikus õppemetoodika valikul.

Peale õpetamise osaleb kutseõpetaja töökoosolekutel nii koolis kui ka koolivälistes võrgustikes. Tööülesannete hulka kuulub õppedokumentatsiooni täitmine õppeinfosüsteemis. 

Omades head ülevaadet töömaailmas toimuvast ja tundes kohalikke ettevõtteid, abistab ta õppijaid praktikaettevõtte leidmisel. Vajaduse korral annab ta nõu praktikajuhendajale ettevõttes.

Kutseõpetajalt eeldatakse, et pideva enesetäiendamise kaudu panustab ta ka erialaõppe arendamisse. Ta koostab ning uuendab õpetuse sisu töö- ja õppekavas, korraldab kutsevõistlusi ning koolitab selleks õppijaid. Kutseõpetaja võib läbi viia täienduskoolitusi ja osaleda koostööprojektides, et kutseõpet huvitavamaks ning mitmekülgsemaks muuta.

Lisaks võib kutseõpetaja olla juhendaja ehk mentor oma kolleegile. Ta peaks kolleegi tööd analüüsima. Tal tuleks kolleegi nõustada ja juhendada, arutleda temaga töövõtete üle, vahetada kogemusi eriala- ja pedagoogiliste teadmiste kohta. Selle järgi hindab ta kolleegi vajadust täienduskoolitusteks ning annab talle tagasisidet ja näpunäiteid edasiseks arenguks.

Kutseõpetaja õpetab eesti ja vene keeles ning kasutab õpetamisel aktiivselt erialast inglise keelt. 


Ootused kandidaadile

  Eeldame, et:

 • omad autotehnika alast haridust ja töökogemust, soovi õpetada;

 • õpetajahariduse puudumisel oled valmis enda teadmisi täiendama; 
 • oled eeskujuks tulevastele autotehnika spetsialistidele;
 • pead lugu koostööst;
 • osaled õppekavade arendustegevustes ja töömaailmaga koostöö edendamisel;
 • nõuad endalt ning teistelt põhjalikkust, korda ja distsipliini;
 • oled empaatiavõimeline ja emotsionaalselt tasakaalukas;
 • oled ennastjuhtiv õppija, huvitud kutsehariduse valdkonnast;
 • oled hooliv ja sõbralik kutseõpetaja ning kolleeg.


Ettevõte pakub

 • töökoormust kokkuleppe kohaselt osalise- kuni täistööajaga;
 • võimalust olla tegija autoerialade kutseõppe arendamisel;
 • tasemel õppekeskkonda teooria- ja praktilise õppe läbiviimiseks;
 • toetavat meeskonda ning juhendamist töö edukaks alustamiseks;
 • täistööaja korral pikka puhkuseperioodi garanteeritult suvekuudel!
 • stabiilset tööd ja konkurentsivõimelist töötasu vastavalt tööpanusele, teadmistele ja oskustele. 

  Tööle asumise aeg 17.08.20


Tööpakkumise number
#649315

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
8. mai 2020

CVKeskus.ee klient

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus. Asume Tallinnas, kesklinna lähistel, Kadrioru pargist 10 min jalutuskäigu kaugusel. Meie koolis õpib üle 800 õpilase kutsehariduse või kutsekeskhariduse õppekavadel, lisaks põhikooli- ja gümnaasiumi valikainete õppija ja täienduskoolitustel osalejad. Pakume laialdast valikut täienduskoolitusi autotehnika, ehituse, automaatika, metallitöötluse ja keevituse valdkonnas.
Kooli õppekeskkonnas on suurepärased tingimused teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskuste õpetamiseks,sportimiseks ja huvitegevusteks.
Meile tööle tulnud noored, hakkajad erialaspetsialistid hindavad kõrgelt kaaseaegseid töötingimusi, abivalmis ja sõbralikku kollektiivi ning häid tingimusi enesearendamiseks. Tagame vaheldusrikka töö, pika suvepuhkuse, loome võimalusi erialaseks stažeerimiseks nii kohalike tööandjate juures, kui ka välisriikides.
Ootame meiega liituma asjatundlikke ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi oma teadmisi ja oskusi edasi anda, luua eriala õppimisest ja õpetamisest edulugusid!

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autotehnika kutseõpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!