Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #839300

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud

Veho on Soome autondusettevõte, mis tegutseb lisaks koduturule ka Rootsis ning kõikides Baltimaades. Ettevõtte loodi juba 1939. aastal ning see hakkas tegelema Mercedes-Benz kaubamärgi esindamisega Soome turul. Mercedes-Benzi kaubamärk oli ja on praegugi Veho põhifookuses.

Töö kirjeldus

Otsime Veho Tartu järelteeninduse meeskonda autotehnikut, kelle ülesandeks on teostada sõiduautode hooldust ja remonti.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat:

- tunneb suurt huvi autode vastu;

- on läbinud erialase väljaõppe ning omab autotehnikuna töötamise kogemust;

- hindab täpsust, korrektsust ning kohusetundlikkust;

- omab inglise ja/või saksa keelse tehnilise teksti lugemisoskust.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

- põnevat ja stabiilset tööd

- regulaarseid erialaseid koolitusi

- toetavat meeskonda

- heaolutoetust läbi Stebby keskkonna

- töötulemustega seotud tulemustasu

tööpakkumise number
#839300

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2023
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Autotehnik