Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800511

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on:

  • sõiduautode hooldus- ja remonditööd
  • lisavarustuse paigaldamine
  • autoelektritööd ja diagnostika (vajalikke oskuste olemasolul)

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • oled tehniliselt taiplik ja Sul on eelnev erialase töö kogemus
  • omad erialast haridust ja Sul on suur huvi autoremondi vastu
  • oled kohusetundlik, Sul on suur töötahe ja hea pingetaluvus
  • oled täpne ja korrektne oma tööülesannete täitmisel
  • oled võimeline iseseisvalt töötama ja probleemidele lahendusi leidma
  • Sul on B-kategooria juhiluba

Kõik muud erialased oskused on meie jaoks boonuseks ning pakume nende eest palgalisa.

Ettevõte pakub

Meie kanname hoolt, et:

  • Sul oleks alati palju vaheldusrikast ja igapäevaselt väljakutseid pakkuvat tööd
  • Sa saaksid korrektselt ja hoolikalt tehtud töö eest head töötasu
  • Sul oleksid iga päev puhtad tööriided, turvalised töösaapad ja abiks toetavad kolleegid
  • Sul oleksid alati kaasaegsed töövahendid ja turvaline töökeskkond
  • Sul oleks koht, kus soetada enda auto jaoks varuosi ja teostada remonti väga soodsatel tingimustel

Tööpakkumise number
#800511

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Autotehnik