Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693186
Veebipõhine värbamine

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

-Scania veokite ja busside hooldus-ning remonttööde teostamine

Ootused kandidaadile

-Autotehniku eriharidus ja/või töökogemus

- Inglise keele oskus tehnilisest kirjandusest aru saamiseks

-Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel

-Soov end pidevalt arendada ja juurde õppida

-Meeldib lahendada keerukaid tehnilisi probleeme

-Sõbralikkus, meeskonnavaimsus, kohusetundlikus, korrektsus

Ettevõte pakub

-Motiveerivat töötasu (põhipalk+ tulemustasu)

-Head meeskonda

-Mitmekülgset tööd

-Koolitusi

-Erinevaid hüvesid nii töötajale kui ka pereliikmetele(sportimisvõimalused, massaaž, vaktsineerimine, igapäevanevitamiiniamps puuviljade näol, ühisüritused jne.)

Tööpakkumise number
#693186

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
24. märts 2021

Scania on üks maailma juhtivaid raskeveoki- ja bussitootjaid,olles esindatud rohkem kui sajas riigis. Scania Eesti AS tegeleb uute ja kasutatud Scania veokite ning busside müügi, hoolduse ja remondiga. Oma 27 tegevusaasta jooksul oleme rajanud Eestit katva müügi- ja teenindusvõrgu osakondadega Tallinnas, Saue, Tartus, Pärnus ja Rakveres. Ettevõttes töötab 150 inimest.

Vaata rohkem

Autotehnik