Autotehnik
Skuba Eesti OÜ Tööpakkumine aegub 25 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Veoautode remont ja hooldus.

Ootused kandidaadile

  • Omandatud erialane haridus ja/või töökogemus samas valdkonnas.
  • Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus ja täpsus.
  • Eesti keele oskus suhtlustasemel.
  • Positiivne hoiak ja võime teha tempokat füüsilist tööd.
  • Kasuks tuleb autotehniku 4. tase, diagnostikaseadmete kasutamise ning ametialase inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu (põhipalk + tulemustasu).
  • Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid.
  • Ametialase enesetäiendamise võimalusi.
  • Toitlustuse võimalust kohapeal (soodustused).

Tööpakkumise number
#682655

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1500 - 2600 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2021
Autotehnik Autotehnik

Skuba Eesti OÜ

Skuba Group OÜ Tallinna esindus alustas oma tegevust 2000. aasta talvel ning Tartu esindus 2002. aasta kevadel. Skuba peamiseks tegevusalaks on olnud laia valikuga veoautode varuosade jae- ja hulgimüük. Müüdavate varuosade nimistus on enam kui 30000 eri nimetust detaile rohkem kui 60-lt tuntud Euroopa kvaliteetvaruosade tootjatelt.

Alates 2006. aastast paikneb Skuba Eesti OÜ moodsas teeninduskeskuses aadressil Tallinn Betooni 4 ning pakub uuel tasemel veokite-busside hooldust ja remonti. Meie teeninduse kõrge kvaliteedi tagavad kompetentsed töötajad.

Skuba Eesti on pidevalt arenev ning laienev ettevõte Eestis. Meie filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Võrus, Rakveres ja Kuressaares, kokku on meil üle 50 töötaja.

Lisainfo: www.skuba.ee

Vaata rohkem

Autotehnik
Autotehnik