Autotehnik
Tööpakkumise number #686595

Autotehnik

3
Salome Auto AS
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. veebruar 2021
Kuulutus aegub:10. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi kogemustega autotehnikut - lukkseppa, kes peab omama oskusi veermiku, pidurite- ja üldhoolduse ning rehvitööde teostamiseks.

Kasuks tuleb keevitusoskus, kogemus sildade reguleerimisel, hammasrihmade ja mootori remondil, oskus teostada korralisi hooldusi ja automaatkäigukastide õlivahetust, lihtsamate elektriühenduste tegemise oskus, webasto remondioskus.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • eelnev samalaadse töö kogemus

  • autojuhilubade olemasolu

  • väga hea tehniline taip

  • täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi ja uusimaid seadmeid

  • Bosch Car Service töökodade liikmena palju erinevaid koolitusi

  • soodustusi oma töötajatele

  • erinevaid boonuseid lisaks palgasüsteemile

Tööpakkumise number
#686595

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2021
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2021
Autotehnik Autotehnik

Salome Auto AS on peamiselt autovaruosade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust 1993. aastal.
Salome Auto AS haldab kauplusteketti Automaailm.
Soovime leida meie Bosch Car Service autoteenindustesse autotehnikut, autoelektrikut ja autopesijat.

Vaata rohkem

Autotehnik
Autotehnik