Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674344

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. oktoober 2020
Kuulutus aegub:28. november 2020

Töö kirjeldus

Liitu meiega, kui:

- Tunned bussi mootorite hingeelu läbi ja lõhki

- Meeldib busse putitada ja nende jooksev korrashoid on Sinu südameasi

- Tehniline taip ja soov õppida on Sul veres

- Oled "teeme ära" suhtumisega, iseseisev, kohusetundlik ja täpne oma töös

- Kolleegide sõbralik abistamine ja sujuv koostöö on Sulle oluline

- Oled hea tervise ja kõrge pingetaluvusega

- Eesti ja vene keeles suhtlemine on vaid puhas rõõm

Ootused kandidaadile

  • erialane ettevalmistus ja varasem töökogemus autoremondilukksepa/-mehhaanikuna, kasuks tuleb mootorite remondi kogemus;

Hansabussis ootab Sind töötaja- ja peresõbralik meeskond. Hoolime oma inimestest ja nende tervisest. Pingutame selle nimel, et luua töökeskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoitult. Oleme pika ajalooga stabiilne tööandja. Täidame oma lubadusi ja kohtleme kõiki sõbralikult ning austavalt.

Pakume stabiilset erialast tööd ja korralikke töötingimusi, võimalust juurde õppida ja tubli töö eest head töötasu!

Tööpakkumise number
#674344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2020
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2020

Hansabuss on Baltimaade kvaliteetseim bussiettevõte, mis korraldab tellimusvedu peamiselt Eestis, Lätis ning Põhja-Euroopas ja riigisiseseid avalik-kommertsbussiliine ning töötajate regulaarset tööle- ja koju veo teenust. Hansabuss kuulub Hansa Gruppi, mis on suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügiga tegelevaid kontserne Baltikumis, kuhu kuulub 16 ettevõtet. Hansa Grupi kontsernis töötab orienteeruvalt 700 inimest ja käive ulatub 50M € aastas.

Vaata rohkem

Autotehnik