Autotehnik
Tööpakkumise number #730465

Autotehnik

Catwees OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisaldab nii igapäevaseid autode hooldus- ja remonttööde teostamist kui ka rikete diagnoosimist.

Ootused kandidaadile

  • autotehniku haridus ja erialased oskused

  • hea tehniline taip

  • tahe teha nii rutiinset tööd kui leida lahendusi keerukamatele probleemidele

  • B kategooria juhiluba

  • mugavad töötingimused professionaalse sisseseadega autokeskuses

  • tööriided

  • puhas töökeskkond

  • vajalikud tööriistad ja toetavad kaaslased

  • uusimat tootjapoolsne tugi hooldamis- ja remonttöödel

  • töötulemustele vastav töötasu

Tööpakkumise number
#730465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Autotehnik Autotehnik

Catwees OÜ

Vaata rohkem

Autotehnik
Autotehnik