Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717947

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite hooldus- ja remonttööd.

Ootused kandidaadile

*eelnev kogemus sõidukite hoolduse ja remonditööde alal või vastav kutseharidus;
*täpsus ja kohusetundlikkus;
*eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus;
*B-kategooria juhilubade olemasolu;

Ettevõte pakub

*stabiilset tööd edukas ja arenevas ettevõttes;
*kaasaegset töökeskkonda professionaalse sisseseadega autokeskuses;
*sõbralikku, töökat ja asjatundlikku meeskonda;
*sportimisvõimalusi.

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile sirli.peetrimagi[at]autobon.ee või kandideeri läbi CV Keskuse portaali.

Lisainfo aadressilt: sirli.peetrimagi[at]autobon.ee (Sirli Peetrimägi, personalispetsialist).

Tööpakkumise number
#717947
Autotehnik