https://www.cvkeskus.ee/454130

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #454130

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • sildade reguleerimine 3D
  • rehvivahetus
  • veermiku remont
  • hooldus


Ootused kandidaadile

  • varasemat töökogemust autoremondi valdkonnas
  • kohusetundlik

Kasuks tuleb
  • oskus teostada lihtsamaid diagnostika ja elektritöid


Ettevõte pakub

  • erialast tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • heale töötajale sobivat töötasu
  • arenemisvõimalusi


Tööpakkumise number
#454130
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autotehnik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!