Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680294

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõiduautode ja kaubikute hooldus- ja remonditööd

  • Sildade reguleerimine sillastendiga

  • Rehvide vahetus ja tasakaalustamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • ausus ja täpsus

  • varasem töökogemus

  • algteadmised autoelektroonikast

  • tehniline taiplikkus

  • valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearendamiseks

  • korrektsus ja kohusetundlikkus

  • B kategooria autojuhilubade olemasolu

  • töötahe ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas keskkonnas

  • Väga head, töötulemustest sõltuvat töötasu

  • koolitusi

Tööpakkumise number
#680294

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2020

AS Mariine Auto on Subaru ametlik esindaja Eestis alates 1993 aastast. 2008 aasta sügisel sõlmis Mariine Auto koostöölepingu Peugeot´ maaletoojaga, mille tulemusena alustati Peugeot' müügi ja teenindusega Jõhvis ja Pärnus. 2011 aastal avasime Peugeot esinduse Narvas. 2018 aasta sügisel avasime Subaru esinduse Narvas.

Vaata rohkem

Autotehnik