Värsked tööpakkumised

Autotehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193271

Tööpakkumise number

193271

Töö kirjeldus

  • tehnoseisundi kontrollimine ja remondivajaduste määramine
  • veoautode remont ja hooldus
  • uute DAF veoautode müügieelne ettevalmistus
  • edasine hooldeprogrammi täitmine (garantiihooldus, vahehooldused)

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus
  • erialased oskused
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • valmisolek iseseisvaks tööks

Ettevõte pakub

  • koolitusi
  • head meeskonda
  • tulemustasu
  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid

Lisainfo

Otsime lisatööjõudu DAF autokeskusesse.
Töökoht asub Rae vallas, Jüris, Tallinna ringtee ääres.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc.