Värsked tööpakkumised

Autotehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121558

Tööpakkumise number

121558

Töö kirjeldus

• uute DAF veoautode müügieelne ettevalmistus
• edasine hooldeprogrammi täitmine (garantiihooldus, vahehooldused)
• tehnoseisundi kontrollimine ja remondivajaduste määramine
• remont

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus
erialased oskused
täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• koolitusi
• head meeskonda
• hea töö eest head tasu
• huvitavat tööd stabiilses ettevõttes
• kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid

Lisainfo

Otsime lisatööjõudu äsja avatud DAF autokeskusesse.
Töökoht asub Rae vallas, Jüris, Tallinna ringtee ääres.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2007
Kuulutus sisestati:
30. august 2007

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc.