Värsked tööpakkumised

Autotehnik-diagnostik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239353

Tööpakkumise number

239353

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega autotehnikule, kelle peamisteks tööülesanneteks on sõiduautode ja tarbesõidukite hooldus- ning remonditööd.

Nõudmised kandidaadile

• autoremondialane kutse- või eriharidus;
• eelnev autotehniku-diagnostiku töökogemus vähemalt 3 aastat;
• tehnilise inglise keele oskus (oskus iseseisvalt lugeda inglisekeelseid remondijuhendeid);
• kohusetunne ja lojaalsus;
• autojuhilubade olemasolu (B- ja C-kategooria).

Ettevõte pakub

• meeldivat ja toetavat kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda
• koolitusvõimalust
• arenguvõimalust
• stabiilset ja kindlat sissetulekut

Lisainfo

Palume CV-sse märkida palgasoov.
Fakto Auto AS asub aadressil: Osmussaare tee 10, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
13. september 2011

Fakto Auto AS kuulub Fakto Gruppi. Ettevõtete grupi põhitegevuseks on autokaubandus ja sellega seonduvad teenused.
Fakto Grupi Eestis moodustavad Fakto Auto AS, Iv Pluss AS ning Nempe OÜ.
Fakto Auto AS tegeleb uute ning kasutatud Nissani sõidukite jaemüügiga, teenindab garantiilisi Nissan ja Fiat sõidukeid ja kõiki teisi mittegarantiilisi sõidukeid.
Teostab sõidukite hooldust ja remonti, elektroonikatöid ning paigaldab lisavarustust kõikidele automarkidele. www.faktoauto.ee