Värsked tööpakkumised

Autotehnik / Автотехник

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389698

Tööpakkumise number

389698

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega autotehnikule, kelle peamisteks tööülesanneteks on sõiduautode ja tarbesõidukite hooldus- ning remonditööd.

Предлагаем работу автотехнику с опытом работы, главной задачей которого будет являться обслуживание и ремонт легковых и грузовых автомобилей.

Nõudmised kandidaadile

• autoremondialane kutse- või eriharidus;
• eelnev töökogemus autoremondi alal vähemalt 3 aastat;
• tehnilise inglise keele oskus (oskus iseseisvalt lugeda inglisekeelseid remondijuhiseid);
• autojuhilubade olemasolu;
• kohusetunne ja lojaalsus.

• авторемонтное прикладное или специальное образование:
• предыдущий опыт работы в авторемонтной области не менее 3-х лет;
• знание технического английского языка (возможность самостоятельно читать инструкции и руководства на английском );
• наличие водительских прав;
• добросовестность и лояльность;

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist palka;
• koolitusvõimalust;
• tööd sõbralikus kollektiivis;
• arenguvõimalusi;
• stabiilset- ja täistööajaga tööd.

• конкурентноспособную зарплату;
• возможность обучения;
• работу в доброжелательном коллективе;
• возможность карьерного роста;
• стабильную работу с полной занятостью;

Lisainfo

Palume CV-sse märkida palgasoov.
Fakto Auto AS asub aadressil: Osmussaare tee 10, Tallinn

Просим в CV указать желаемую зарплату.
Факто Ауто АС находится по адресу: Осмуссаарэ тээ 10, Таллинн

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. august 2015
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2015

Fakto Auto AS on Eesti vanimaid autoettevõtteid. Tegeleme uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast. Samast aastast tegutseme ka Nissani ametliku edasimüüjana. Meie motoks on "Kvaliteet ja kogemus". Väärtustame ausust ja innovaatilisust, suhtume lugupidamisega meie klientidesse, töötajatesse ja partneritesse.

Факто Ауто АС является старейшим автомобильным предприятием в Эстонии. Занимаемся продажей новых и подержанных автомобилей, обслуживанием и ремонтом начиная с 1990 года. С этого же года являемся также официальным дилером Ниссан. Наш девиз - Качество и опыт.
Ценим честность и инновации, относимся с уважением к нашим клиентам, работникам и партнёрам.