Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640062

Autotehnik Amserv Viljandi esindusse

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 13. veebruar 2020
Kuulutus aegub:13. märts 2020

Töö kirjeldus

Remonditava automargi nõuetele vastavalt autode tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine, tehnohoolduse ja remonttööde teostamine.

Ootused kandidaadile

- vastavat tehnilist haridust ja eelnevat töökogemust pakutaval ametikohal
- täpsust, vastutustunnet
- koostöövalmidust ja pingetaluvust tööülesannete täitmisel
- vähemalt B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- tulemustest sõltuvat tasu, palk alates 1000€ kuus
- väljaõpet ja põhjalikku koolitusprogrammi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- arenguvõimalusi ettevõttes
- ladusat töökorraldust

Tööpakkumise number
#640062

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2020

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 9 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias ja Liepajas. Eestis esindame Toyota ja Lexuse kaubamärke

Vaata rohkem