Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169046

Autosalongide puhastaja Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

JAZZ pesulad otsib oma nooruslikku kollektiivi rõõmsameelset ja kohusetundlikku töötajat.

Põhilisteks tööülesanneteks on sõidukite salongide kuivpuhastuse ja keemilise pesu teostamine.
Väljaõpe kohapeal !!!

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema:
-tahe teha füüsilist tööd
-kohusetundlikkus
-valmisolek meeskonnatööks
-pingetaluvus ja stabiilsus

Ettevõte pakub

-meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
-oma tööpanusele vastavat palka (põhipalk+tulemustasu iga puhastatud sõiduki eest)
-sõbralikku kollektiivi
-graafiku alusel tööd

Lisainfo

Töö toimub vahetustes. Hommikune vahetus on kl. 7:00-15:00 ja õhtune vahetus kl. 15:00-23:00. Graafikus on nii hommikusi kui ka õhtusi vahetusi.

Tööpakkumise number
#169046

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. november 2008
Kuulutus sisestati:
12. november 2008

JAZZ pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem