Värsked tööpakkumised

Autosalongide puhastaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100336

Tööpakkumise number

100336

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on autosalongide puhastustööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd korralikult
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • kiirus

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • motiveerivat ja töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • nooruslikke ja sõbralikke töökaaslasi

  • Lisainfo

    Töökoht asub kaasaegses JAZZ kiirkäsipesulas Tartus Turu tn.32.
    Töö toimub vahetustega graafiku alusel, mille järgi hommikune vahetus on kl. 7:00-15:00 ja õhtune vahetus on kl. 15:00-23:00).

    Pakume ajutist tööd aprillis ja mais seoses töömahu suurenemisega kevadperioodil. Võimaluse ja sobivuse korral oleme valmis pakkuma ka pikemaajalist töösuhet.

    Võimalus töötada kokkuleppel ka osalise tööajaga näit. kooli kõrvalt (soov palun märkida CV-sse).

    Asukoht:
    Tartu, Tartumaa
    täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
    Kuulutus aegub:
    29. märts 2007
    Kuulutus sisestati:
    20. märts 2007
    Brutopalk:
    Alates 6000 EEK kuus

    JAZZ kiirkäsipesula on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, pakkudes erinevaid pesu- ja puhastusteenuseid sõiduki puhtuse tagamiseks.