Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179253

Autorendi spetsialist

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne suhtlemine klientidega
  • kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • rendilepingute vormistamine ning haldamine
  • klientide nõustamine toodete ja teenuste kasutamisel
  • klientidele rendiautode väljastamine ja rendiautode vastuvõtmine
  • rendiautode etteviimine ja äratoomine Eesti piires

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

  • keskharidust
  • B-kategooria juhiluba
  • väga head eesti, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
  • varasemat töökogemust autotranspordi- või teenindusvaldkonnas
  • põhiteadmisi autoehitusest
  • väga head pingetaluvust
  • väga head suhtlemisoskust, avatust ja rõõmsameelsust
  • täpsust, korrektsust ja aktiivsust

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • vaheldus- ja vastutusrikast ning liikuvat tööd
  • noort, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Otsime autorendi spetsialiste tööle nii Tallinna kui ka Viljandi kontorisse.

Tööpakkumise number
#179253

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2009

AS HANSABUSS on emaettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „City Tour”, „Hansarent” "Business Line", „Mulgi Reisid” ja "Hansabuss Latvia".

Kvaliteetsetele transpordilahendustele keskendunud Hansabuss on üks Baltikumi edukaim tellimusvedude bussiettevõte, kelle tegevusalaks on rahvusvaheline ja Eesti-sisene reisijate vedu väike- ja turismibussidega.

Vaata rohkem