Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709822

Autoremonditöökoja klienditeenindaja-meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ammeco Auto otsib enda ridadesse

autoremonditöökoja klienditeenindaja-meistrit,

kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • Kahjukäsitlus
  • Remondi kalkulatsioonide koostamine CABAS programmis
  • Varuosade tellimine
  • Remondiprotsessi jälgimine ja kontroll
  • Suhtlemine klientidega
  • Töökoja töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • Auto kereremondi protsesside tundmine
  • Hea suhtlusoskus, pingetaluvus
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb:

  • Varasem töökogemus valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Ettevõtte tööaeg: E-R kell 08-18

  • Stabiilset ja vaheldusrikast tööd

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

  • Vajadusel väljaõpet

  • Töötulemustest sõltuvalt motiveerivat palka

Lisainfo

Kui on küsimusi töö sisu või tingimuste kohta, kirjuta aadressil ammeco001(at)gmail.com

Tööpakkumise number
#709822