Värsked tööpakkumised

Autoremonditehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116981

Tööpakkumise number

116981

Töö kirjeldus

Autoremonditehniku igapäevasteks tööülesanneteks on Volvo veoautode ja busside diagnoostika ning elektri-, hooldus- ja remonttööd.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on olemas eelnev töökogemus, tehniline haridus, oled positiivse töösse suhtumisega ning Sul on huvi tehnika vastu - oled just õige inimene liitumaks rahvusvahelise ettevõtte meeskonnaga.
Uuel meeskonnaliikmel peaks olema isiklikku initsiatiivi, samuti on olulised nii eesti keele oskus kui ka algteadmised inglise keelest ja arvuti kasutamisest.

Oma töötajatele pakume huvitavat tööd, konkurentsivõimelist palka, kaasaegseid töötingimusi sõbralikus kollektiivis ning ametialast täiendõpet Eestis ja väljaspoolgi.

Lisainfo

Kui vajad lisainformatsiooni, vastab Sinu küsimustele meelsasti Tallinna töökoja juhataja Aivo Olev telefonil 5220083 tööpäeviti 8.30-15.00.

Mõlemapoolse sobivuse korral oleme valmis töölepingu sõlmima koheselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2007
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2007

Volvo Trucks on suuruselt teine raskeveokite tootja maailmas ja alates 90ndate keskpaigast juhtiv brand Euroopas. Praegu on Volvos ligikaudu 81 000 töötajat ning tootmine 25-s riigis. Me tegutseme rohkem kui 185-l turul.
Volvo Estonia OÜ on 2003. aastal loodud Volvo Trucks tütarfirma, mis tegeleb Volvo veoautode müügi, hoolduse ja remondiga. Lisaks tegeletakse ka varuosade müügi ning garantiiküsimustega. Tallinna ning Tartu müügiesindustes/töökodades töötab kokku ca 55 inimest.