Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673400

Autoremonditehnik

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 22. oktoober 2020
Kuulutus aegub:11. november 2020

Töö kirjeldus

Veoautode hooldus- ja remonttööd

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • erialast haridust ja/või eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna
  • teadmisi autode ja veokite ehitusest
  • arvutioskust tavakasutaja tasemel
  • eesti ja inglise keele oskust suhtlustasandil
  • valmisolekut vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • väljaõpet ning arenguvõimalusi
  • häid töötingimusi modernses töökojas ning turvalist töökeskkonda
  • kaasaegseid töövahendeid
  • sportimisvõimalusi
  • mitmeid teisi ettevõtte soodustusi

Tööpakkumise number
#673400

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Volvo Grupp on maailma juhtiv raskeveokite, busside, ehitusmasinate ning laeva- ja tööstusmootorite tootja. Volvo Estonia OÜ on kaubamärkide Volvo Trucks ja Renault Trucks ametlik esindaja Eestis, pakkudes lisaks ka hooldus- ja remonditeenuseid Volvo bussidele. Meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Vaata rohkem