Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49513

Autoremondilukksepp/elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Paldiski Lõunasadamasse rajatav logistikakeskus võtab tööle autoremondilukkseppi, kelle tööks on:
- uutele sõidu- ja pakiautodele lisavarustuse paigaldamine
- uute sõidu- ja pakiautode müügieelne ettevalmistus (PDI)

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb:
- autoalane haridus (autoremondilukkspp, autoelektrik)
- eelnev töökogemus autoremondi/automüügi-ettevõttes
- arvuti kasutamise oskus
- hea suhtlemisoskus
- eesti, inglise, soome ja vene keele oskus
- hea pingetaluvus
- B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat tööd kaasaegses ja arenevas firmas
- tänapäevaseid töövahendeid
- vajadusel koolitust
- sõbralikku ja head meeskonda
- motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#49513

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2005
Kuulutus sisestati:
12. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem