Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp/automehhaanik (Soome)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398860

Tööpakkumise number

398860

Töö kirjeldus

Töökoht on Soomes.
Töö on kahes vahetuses: kl. 6.00 - 14.00 ja 14.00 - 22.30

Nõudmised kandidaadile

Eeldame vastavat koolitust või arvestatavat erialast töökogemust ning rahuldaval tasemel soome keele oskust. Kehtiva tööturvalisuskaardi olemasolu on eeliseks.

Pakume kindlat ja tähtajatut töölepingut Aputeam OY-ga. Tööandja aitab leida sobiva majutuse.
Lisainfo soome keeles - +358 50 433 5316 taina.sirkia at aputeam.fi
Lisainfo eesti keeles - katre.pohlak at aputeam.fi

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2015
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2015

Aputeam Oy on personaliteenuseid pakkuv Soome ettevõte.
Firma on omaniku juhitud, kuulub Personalifirmade Liitu (Henkilöstöpalveluyritysten Liitto - HPL) ning
on liitunud Tilaajavastuu Oy programmiga "Usaldusväärne partner".