Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114512

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning tehnohoolduse ja remondi teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev autode remondi alane töökogemus
  • Autojuhiloa olemasolu
  • Kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus
  • Soov enda professionaalseks arendamiseks

Ettevõte pakub

  • Head kollektiiivi
  • Konkurentsivõimelist, tulemustest sõltuvat palka
  • Perspektiivi arenevas ettevõttes
  • Täienduskoolituse võimalusi

Tööpakkumise number
#114512

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2007

Unistar-Auto OÜ on Viljandimaal NISSAN-i ja CITROEN-i ametlik diiler ja TOYOTA hoolduspunkt. Ettevõte on tegutsenud autode müügi-, rendi- ja hooldusteenuste pakkujana Viljandis alates 1998 aastast.
Lisaks tegevusele Viljandis on firmal müügiosakond Tallinnas, mis tegeleb autode tarnimisega Saksamaalt ja firma Tallinna klientide teenindamisega.
Omades pikaajalist kogemust autoalal, pakume oma klientidele täisteenust ja personaalset lähenemist seoses autode ostu- müügi- vahetusega ja hooldamise- remondiga.

Vaata rohkem