Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171777

Tööpakkumise number

171777

Töö kirjeldus

Autoremondiluksepa tööülesanneteks on sõiduautode ja väikebusside veermiku ja pidurisüsteemide defekteerimine ja nende osade vahetamine, sildade reguleerimine, filtrite ja vedelike vahetus vastavalt hooldusintervallidele ja rehvitööd. Vajadusel mootoriremondi teostamine ja hammasrihma vahetamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab omama erialaseid teadmisi, olema täpne, kohusetundlik, õppimisvõimeline ning töökas. Eelistatud on kandidaadid, kellel on eelnev üle ühe aastane töökogemus sõiduautode ja väikebusside veermikutöödel, sildade reguleerimisel ja rehvitöödel.

Paalatee OÜ pakub kaasaegset töökeskonda, sõbralikku töökollektiivi ning konkreetset tööaega esmaspäevast reedeni. Pakume erialast täiendõpet ja konkurentisvõimelist palka.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CARSTOP nimelise kaubamärgi all alustas juulis 2003 tegevust autode kiirteeninduste kett, kuhu kuuluvad oma valdkonna kogenuimad spetsialistid eri piirkondades üle kogu Eesti. Paalatee OÜ kuulub CARSTOP'i asutajate liikmete hulka ja on tegutsenud autoremondi valdkonnas juba viisteist aastat. CARSTOP'i eesmärk on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kiireid ja konkreetseid autoremondi võimalusi erinevates Eestimaa piirkondades, tagades operatiivselt kvaliteetsed varuosad ning oskusliku töö käsikäes tehniliste teadmiste ja kaasaegsete seadmetega ning spetsiaalsete automargipõhiste tööriistadega.