Autoremondilukksepp VIP2

RAMVAR AUTO OÜ

Tööpakkumise number

596430

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on veermiku ja pidurisüsteemide vigade defekteerimine ja kõrvaldamine, ning filtrite-, vedelike-, hammasrihmade- ja sidurite vahetus. Samuti väiksemate mootorivigade diagnoos ja kõrvaldamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

-autoremondi alane töökogemus
-tehniline taip ja loogiline mõtlemine
-kohusetunne ja täpsus ning tahe teha kvaliteetset tööd
-huvi tehnika vastu, soov töötada autoremondilukksepana

Ettevõte pakub

Oma töötajatele pakume:

-kindlat ning pikaajalist töökohta
-sõbralikku ning toetavat kollektiivi
-häid töötingimusi
-kaasaegseid töövahendeid, spetsiaaltööriistu jne
-erinevaid erialaseid koolitusi
-tööaega E - R, vabad nädalavahetused
- heale kandidaadile väga hea töötasu

Tagame kandideerimisinfo konfidentsiaalsuse.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
10. mai 2019
Soovin kandideerida

Autoremondilukksepp

Ramvar Auto 2009a asutatud ettevõte, mis tegeleb sõidu- ning pakiautode hoolduse ja remondiga. Suurema osa töömahust moodustab sõidukite veermiku remont ja korraline hooldus. Omame kindlat ning lojaalset kliendipagasit, mis tagab meile aastaringselt stabiilse töö.

Avan ettevõtte profiili