Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390037

Tööpakkumise number

390037

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on veermiku ja pidurisüsteemide vigade defekteerimine ja kõrvaldamine, ning filtrite-, vedelike-, hammasrihmade- ja sidurite vahetus. Samuti väiksemate mootorivigade diagnoos ja kõrvaldamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

-autoremondi alane töökogemus
-tehniline taip ja loogiline mõtlemine
-kohusetunne ja täpsus ning tahe teha kvaliteetset tööd
-huvi tehnika vastu, soov töötada autoremondilukksepana

Kasuks tuleb eelnev autoelektritööde ning autodiagnostika alane kogemus

Ettevõte pakub

Oma töötajatele pakume:

-kindlat ning pikaajalist töökohta
-sõbralikku ning toetavat kollektiivi
-häid töötingimusi, tööriietust
-kaasaegseid töövahendeid, spetsiaaltööriistu eritööde teostamiseks
-erinevaid erialaseid koolitusi
-tööaega E - R, vabad nädalavahetused
-töötasu alates 1200 eurot kuus

Tagame kandideerimisinfo konfidentsiaalsuse.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2015
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2015

Ramvar Auto 2009a asutatud ettevõte, mis tegeleb sõidu- ning pakiautode hoolduse ja remondiga. Suurema osa töömahust moodustab sõidukite veermiku remont ja korraline hooldus. Omame kindlat ja lojaalset kliendipagasit, mis tagab meile aastaringselt stabiilse töö.