Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #602149

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode, tarbesõidukite ja laotõstukite hoolde- ja remonditööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • eelnev töökogemus

  • autojuhilubade olemasolu

  • hea tehniline taip

  • täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Töötasu, mis sõltub Sinu panusest ja oskustest.

  • Võimalus osaleda erialastel koolitustel

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • arvuti- ja diagnostikaseadme kasutamise oskus

  • elektritööde- ja keevitamise oskus

Tööpakkumise number
#602149

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019

Tõstukite remont, hooldus, varuosad ja müük. Perkins mootorite ja Balkancar tõstuki käigukastide remont Autode remont ja hooldus. Tõstukite (Balkancar, Toyota, TCM, Linde, Nissan, Doosan, BT, Heli, HC, Perkins, Mitsubishi, Yungheinrich)varuosade müük. Balkancar tõstukite varuosad kohapeal. Remont ja hooldus üle Eesti, Haakekonksude müük ja paigaldus

Vaata rohkem