https://www.cvkeskus.ee/62673

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62673

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Volkswageni ja teiste sõidukite autoremonditööd


Ootused kandidaadile

Erialane haridus

Tehnikahuvi

Saksa (inglise) keele oskus töötamiseks tehnilise infoga

Õppimisvõime

Kohusetunne ja lojaalsus


Ettevõte pakub

Palju huvitavat tööd

Kaasaegseid töövahendeid

Koolitust

Tulemuspalka


Lisainfo

Koos CV-ga palun edastage ka oma palgasoov


Tööpakkumise number
#62673
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autoremondilukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!