Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625676

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode hoolduse ja remondi tööde teostamine. Kasuks tuleb veoautode remondi kogemus.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib kandidaadile, kes soovib areneda ja õppida, on täpne, kohusetundlik ja töökas. Kandideerida võivad nii mehed kui naised.

Nõudmised kandidaadile:
- teadmised autoehitusest ja autohooldusest
- arvuti kasutamise oskus
- kehtivate autojuhilubade olemasolu

Kandideerimisel tuleb kasuks:
- eelnev töökogemus lukksepana autoteeninduses

Ettevõte pakub

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
Võimaluse ennast arendada
Meeldivat ja toetavat töökollektiivi
Töötulmustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#625676

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019

OÜ Äxi Racing alustas tegevust 1998 aastal. Pakume laia valikut hooldus- ja remonditöid kõigile sõidu-, paki- ning maastikuautodele. Pakume täisteenindust s.t. teostame hooldus- ja remonditöid, mootorite remonti, diagnostika, sildade remonti ja reguleerimist. Mootorsõidukite hooldus ja remont

Vaata rohkem