https://www.cvkeskus.ee/192631

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192631

Tööpakkumise number

192631

Töö kirjeldus

Sõidukite remondi ja hoolduse kvaliteetne ja tähtaegne teostamine OÜ Atlante töökojas.


Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
Vähemalt 3 aastast töökogemust sõiduautode ja pakibusside remondilukksepana.
Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
Valdama erialaseid tööriistu ja oskama neid hooldada


Ettevõte pakub

-Pakume meeldivat töökeskkonda
-Motiveerivat tulemuspalka.
-Täientkoolituse võimalusiLisainfo

Remondilukksepp kohustub
Teostama kvaliteetselt ja tähtaegselt sõidukite remonditeenust OÜ Atlante töökojas.Täitma kehtestatud tööohutusjuhendeid, töösisekorraeeskirju ja töökoja meistri korraldusi. Tegema oma tööd kvaliteetselt ning suhtlema klientidega ja kaastöötajatega viisakalt ja korrektselt. Teavitama tööjuhti kliendi auto remondi käigus ilmnevatest täiendavatest riketest või puudustest. Kasutama vajalikke abivahendeid hoidmaks ära kliendi auto määrdumist või rikkumist remondi käigus ja nõudma meistrilt vajalikke kaitsevahendeid. Kasutama tervisekahjustuste ja õnnetuste vältimiseks isikukaitsevahendeid. Kasutama tema käsutuses olevaid elektriseadmeid, tööriistu jt. töövahendeid heaperemehelikult, hoidma neid ja tööruume alati korrasolevatena. Järgima tule- ja elektriohutuse nõudeid, vältima töökeskkonna saastamist. Teavitama õnnetusjuhtumist või selle tekkimise ohust viivitamatult töökoja meistrile või OÜ Atlante juhatajale. Teha töökoja meistrile ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
14. märts 2010
Lisainfo palga kohta:
katseajal 75eek/h ja peale katseaega 95 eek/h

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Atlante asutati aastal 2003. Firma põhitegevuseks oli ja on Lääne Euroopast ja Skandinaaviast imporditud sõidukite müük. Aastal 2004 lisandus firma tegevusse mitmeid uusi valdkondi. Alustati sõidukite ja väikebusside renditeenuse pakkumist. Avasime sõidukite remondi ja -hoolduse töökoja, mis kuulub sõidukite kiirteeninduse ketti CARSTOP. Aastal 2005 alustasime uute CPI ja Baotian rollerite ning ATV-d müüki. Aastal 2007 rajasime moodsa kere- ja värvitöökoja. Teeme koostööd paljude juhtivate kindlustusfirmadega: AS If Eesti Kindlustus, Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS, AS Gjensidige Baltic Eesti filaal, AS Swedbank Varakindlustus jpt.

Meie missiooniks on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust, mille tagame läbi töötajate pideva koolituse, laia tootevaliku ja meeldiva teenindusega.