Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118977

Tööpakkumise number

118977

Töö kirjeldus

sõidukite remont ja hooldus

Nõudmised kandidaadile

kandiaadilt eeldame :eelnevat töökogemust, täpsust ja kohusetundlikkust.

Heale ja tublile töötajale pakume :meeldivat kollektiivi ,kaasaegseid töötingimusi ja head palka.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus

OÜ Atlante asutati 2003 aastal. Firma põhitegevuseks oli ja on Lääne Euroopast imporditud kasutatud sõiduautode müük. 2004 aastal lisandus firma tegevusse mitmeid uusi valdkondi .Alustati sõidukite ja väikebusside renditeenuse pakkumist. Meie autokaupluses aadressil Jaama 143, Tartus, teostame sõiduautode komisjonimüüki. 2004 aasta lõpus avasime sõidukite remondi ja hoolduse töökoja, mis kuulub sõidukite kiirteenendus ketti Carstop.