Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636431

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on autotarvikuid ja -varuosi jae- ja hulgimüüki teostav ning autohooldust pakkuv Automaailma Tartu linnas.
Pakume täiskoormusega tööd aktiivsele, auto ülesehitust tundvale ja autohooldus-diagnostiku kogemusega spetsialistile.

Ootused kandidaadile

* auto ülesehituse tundmine ja remondiluksepa-diagnostiku oskused-kogemused
* otsustusjulgus lahenduste pakkumiseks
* julgus naeratada ja rõõmu tunda kordaläinud teenindusest
* täpsus ja korraaarmastus

Ettevõte pakub

* tööd esmaspäevast reedeni kella 9-18
* mõnusat ja abivalmis meeskonda
* motiveerivat töötasu ( põhipalk+tulemustasu)

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. +372 52 33 687

Tööpakkumise number
#636431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2020

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.

Vaata rohkem