Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68715

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode ja haagiste hooldus- ja remonditööde teostamine töökojas.
Sõidukite tehnoseisundi kontrollimine, defekteerimine, tehnohooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb:

  • - Tehnikaalane haridus
el.skeemide lugemise oskus
- Eelnev töökogemus

- Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Hea suhtlemisoskus
- Positiivne ellusuhtumine
- Kõrge stressitaluvus
- Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Asjalikku kollektiivi
Mitmekülgset tööd
Koolitust
Tööle väärilist tasu

Tööpakkumise number
#68715