Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306129

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on sõidukite hoolduse ja remonttööde kvaliteetne teostamine.

Ootused kandidaadile

- omad tehnilist haridust
- tehnika huvitab sind
- oled korrektne ja kvaliteedile suunatud
- hoiad oma töövahendeid ja töökohta
- valdad eesti keelt, muud keeled tulevad kasuks
- omad B-kategooria lubasid
Kasuks tuleb :
- eelnev töökogemus antud alal
- teadmised autode elektrist ja oskus käsitleda diagnostikaseadmeid
- kogemus ja oskus sildade reguleerimisel

- paindlikku palgasüsteemi vastavalt sinu oskustele ja tulemustele
- normaalset kollektiivi
- vaheldusrikast tööd
- korraliku töökeskkonda ja vahendeid
- kokkupuudet ja kogemust haruldaste ja eriliste autodega

Tööpakkumise number
#306129

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2013
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2013

TRK VÄRVID OÜ on Tallinnas autode remondi ja tehnilise ülevaatuse teenust pakkuv ettevõte, oleme omal alal tegutsenud juba 13 aastat.

Vaata rohkem