Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90413

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on remont- ning hooldustööde teostamine sõidu- ja veoautodele (mootor, jõuülekanne, veermik, elektrisüsteemid)

Ootused kandidaadile

Kogemus: Vajalik on eelnev töökogemus autoremondilukksepana.
Võõkeelte oskus: Emakeeleks eesti või vene keel; viimasel juhul on vajalik elementaarne eesti keele oskus.

Töötingimused on kaasaegsed: riietusruum ja dušš, kohapeale saab tellida lõunasöögi.
Tööandjalt ka tööriietus.
Tööandja pakub ka võimalust kasutada tasuta kord nädalas lähedalasuvat kaasaegset ujulat.

Täiskoormusega, põhikohaga töö
Tööaeg 8.00 – 16.30

Töötasu: 7000-12 000 EEK/kuus (bruto) olenevalt oskustest ja töökogemusest.

Lisainfo

Tööandja on pikkade traditsioonidega ja mainekas 120 töötajaga köögivilja- ja lillekasvatusettevõte Tallinna piiril Laagris, mille automajand teostab ka remondi- ja hooldustöid sõidu- ja veoautodele.
Mitmed bussiliinid ning rongiühendus.
Töökohaks on 24 töötajaga ettevõtte müügiosakond , kus toodang sorteeritakse ja pakendatakse.

Tööpakkumise number
#90413

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

TEMP-TEAM Estonia OÜ kuulub Juhler Group kontserni, mis on üks suuremaid personaliteenusi pakkuvaid firmasid Põhjamaades. Lisaks Põhjamaadele on Juhler Groupil ka esindused Inglismaal, Saksamaal, Šveitsis, Poolas, Eestis, Lätis, Austraalias ja Singapuris

Vaata rohkem