Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 206614

Tööpakkumise number

206614

Töö kirjeldus

Pakume tööd autoremondilukksepale, kelle peamisteks tööülesanneteks on tarbesõidukite hooldus- ja remonditööd.

Nõudmised kandidaadile

• autoremondialane kutse- või eriharidus
• eelnev töökogemus autoremondi alal vähemalt 3 aastat
• tehnilise inglise keele oskus
• autojuhilubade olemasolu (B- ja C-kategooria)
• tehniline taiplikkus
• täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda
• koolitusvõimalust
• head meeskonda
• arenguvõimalusi
• stabiilset tööd

Lisainfo

Töökoht asub Laagris (Pärnu mnt. 556).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
14. september 2010

AS Iv Pluss kuulub Fakto Gruppi. Ettevõtete grupi põhitegevuseks on autokaubandus ja sellega seonduvad teenused. Fakto Grupi Eestis moodustavad Fakto Auto AS, AS Iv Pluss ning Nempe OÜ. Fakto Grupi ettevõtted teostavad hulgi- ja jaemüüki ning teenindust Nissani ning Fiat Grupi sõidukitele ja IVECO tarbesõidukitele.

AS Iv Pluss on IVECO tarbesõidukite maaletooja ning tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügiga ning sõidukite hoolduse, remondi ja varuosamüügiga. www.ivpluss.ee