Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311457

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soo Autogrupp OÜ otsib oma kollektiivi autoremondilukkseppa

Ootused kandidaadile

ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
eelnev töökogemus antud valdkonnas
hea suhtlemisoskus ja -tahe
hea tehniline taip
lojaalsus

Pakume meeldivat töökollektiivi ja tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Tööaeg E-R,kella 9.00-17.00-ni

Tööpakkumise number
#311457

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2013

Soo Autogrupp OÜ on kõrge teeninduskultuuriga ja uusima tehnikaga varustatud diagnostika- ja elektritööde keskus sõiduautodele

Vaata rohkem