Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #46578

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Veoautode, autobusside ja haagiste remont ja avariiremont
2. Veoautode, autobusside ja haagiste veermiku remont
3. Veoautode ja haagiste raamide remont ja õgvendustööd
4. Veoautode kabiinide avariiremont ja õgvendustööd
5. Töö käsi- elektri- ja pneumotööriistadega
6. Veoautode, autobusside ja haagiste hooldustööd, nagu õlide vahetus ja määrimine
7. Veoautode diagnostika ja kontrollreguleerimistööd
8. Muud autoremondiga seotud tööde teostamine

Ootused kandidaadile

töökus
töötahe

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskkonda
motiveerivat töötasu
tööriideid

Tööpakkumise number
#46578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
17. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2005

CVKeskus.ee klient

Veoautode varuosade müüja

Vaata rohkem