Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588387

Tööpakkumise number

588387

Töö kirjeldus

  • Sõiduautode tehnilise hoolduse, remondi ning elektri-ja diagnostikatööd
  • Veaotsingud ja remont

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus
  • Erialane haridus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Soov teha tööd väga hästi ja veel paremini
  • Valmisolek iseseisvaks tööks ja vastutustunne
  • Tööalase kirjanduse kasutamisoskus

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi
  • Head seltskonda nooruslikus ja positiivses kollektiivis
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd paindliku tööajaga
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat tulemuspalka
  • Erialaseid koolitusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1300 kuni 1600 EUR kuus

Renneks on tegelenud autode müügiga alates 1993. aastast. Koostöös klientidega oleme järjepidevalt laiendanud ettevõtte poolt pakutavate toodete ning teenuste loetelu. Lisaks pakume hooldust kõikidele Citroen mudelitele ja meie poolt müüdavatele sõidukitele. Meilt on võimalik tellida kõik vajalik teie sõidukile alates tavahooldusest kuni sõiduki ümberehituseni.